KONST / Litografier / Färglitografi 14834162
nr 1483 4162
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 182/300. Färglitografi, bildmått: 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 70x57 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:50:06
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien